sesje portretowe

Indywidualne sesje portretowe, dla każdego. W tematyce która pasuje do Ciebie. Jestem otwarta na Twoje pomysły, postaram się zrealizować wszystkie sugestie i oczekiwania. Możesz też po prostu powiedzieć że chcesz mieć dobre zdjęcia i zdać się na mnie. Przed sesją przedyskutujemy propozycje miejsc i kadrów. 

Albumy z przykładowych sesji do obejrzenia na moim profilu na facebooku: https://www.facebook.com/JaworskaPhoto/photos_albums

Cena sesji jest uzależniona od liczby zdjęć które z niej oddaję i od miejsca do którego muszę dojechać. Fotografie otrzymasz ode mnie w formie elektronicznej. Oddaję je poprzez internetową galerię z której klient może je pobrać, na życzenie mogę również na płycie DVD / pendrive.

PAKIET 1.
– 5 obrobionych zdjęć
– 350 zł

PAKIET 2.
– 10 obrobionych zdjęć
– 500 zł

PAKIET 3.
– 15 obrobionych zdjęć
– 650 zł
– możliwość dokupienia dodatkowych (30 zł/zdjęcie)

 

fotografia dziecięca i rodzinna

Pamiątkowe sesje zdjęciowe, a także fotoreportaże z uroczystości Chrztu Świętego, I Komunii Świętej i innych. 

SESJE: 

PAKIET 1.
– 5 obrobionych zdjęć
– 350 zł

PAKIET 2.
– 10 obrobionych zdjęć
– 500 zł

PAKIET 3.
– 15 obrobionych zdjęć
– 650 zł
– możliwość dokupienia dodatkowych (30 zł/zdjęcie)

 CHRZEST ŚW. i I KOMUNIA ŚW.

reportaż z mszy św. – 500 zł
reportaż z mszy + przyjęcie / przygotowania – 700 zł (cena ostateczna uzależniona od ilości godzin)

Fotografie przekazuję w formie elektronicznej. Oddaję je poprzez internetową galerię z której klient może je pobrać, na życzenie mogę również na płycie DVD / pendrive. Zawsze proponuję też zamówienie za moim pośrednictwem odbitek, ale to ustalamy indywidualnie.

fotografia zwierząt

Pamiątkowa sesja z twoim pupilem, zdjęcia przedstawiające psa reproduktora, miot szczeniaków w Twojej hodowli i inne. Fotografuję głównie psy i to jest mój ulubiony temat 🙂 ale jestem też otwarta na inne zwierzaki. 

Fotografie otrzymasz ode mnie w formie elektronicznej, w liczbie na którą umówimy się przed sesją. Oddaję je poprzez internetową galerię z której klient może je pobrać, na życzenie mogę również na płycie DVD / pendrive.

PAKIET 1.
– 5 obrobionych zdjęć
– 350 zł

PAKIET 2.
– 10 obrobionych zdjęć
– 500 zł

PAKIET 3.
– 15 obrobionych zdjęć
– 650 zł
– możliwość dokupienia dodatkowych (30 zł/zdjęcie)

 

zawody i wystawy psów

Nie dość że jestem psiarą, to jeszcze sama jestem czynnym zawodnikiem i często bywam z moimi psami na zawodach sportowych czy wystawach. A kiedy coś jest twoją pasją i się na tym znasz – fotografowanie takich sytuacji jest proste i niesamowicie przyjemne :D. Oferuję fotorelacje ze startów w zawodach dogfrisbee / obedience / agility / IPO / i innych, a także wystaw psów rasowych. Na moim fanpage na facebooku na bieżąco informuję o wydarzeniach na których planuję się pojawić, ale nie wykluczam również dojazdu specjalnie na zdjęcia w przypadku chętnych na nie i dogodnego dla mnie terminu. Po prostu pytajcie.

Standardowo proponuję 5 zdjęć ze startu czy wyjścia na ring na psa. Z doświadczenia wiem że jest to optymalna i realna liczba różnych udanych ujęć, które mogę wykonać w przypadku prawie każdej dyscypliny czy wystawy. Dodatkowe pozowane zdjęcia / portrety obok ringu również wchodzą w grę. Cena zależy od konkretnego wydarzenia, od tego czy wybieram się na nie specjalnie dla Was, czy już tam jestem i Wasz start / wejście sfotografuję przy okazji. Zdjęcia otrzymasz ode mnie w formie elektronicznej. Oddaję je poprzez internetową galerię z której klient może je pobrać.