reportaż ślubny

Mogę być z Wami od przygotowań w domu, przez ceremonię w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, do umówionej godziny na przyjęciu weselnym. Będę niewidocznym (na ile mogę ;)) elementem tła, sfotografuję wszystko co będzie się działo podczas całej uroczystości. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby zrobić jak najlepsze zdjęcia, pokazujące rzeczywiste wydarzenia, a przede wszystkim – EMOCJE. Wasze i innych uczestniczących osób. Bo to właśnie emocje są najważniejszym elementem wspomnień. Odpowiednio wcześniej poproszę Was o przekazanie mi informacji o tym, na czym najbardziej Wam zależy ze zdjęć. Być może przygotowywaliście sami dekorację sali, włożyliście w to ogromną ilość pracy i chcecie mieć koniecznie uwiecznione na zdjęciach wszystkie detale, być może na przyjęciu weselnym są ważni goście którzy nie mogą być pominięci na zdjęciach, a może macie ukochanego zwierzaka który jest ważnym elementem podczas przygotowań w domu. Jestem tu dla Was i moim celem jest zrobienie zdjęć z których będziecie zadowoleni. 

Zdjęcia otrzymacie ode mnie w formie elektronicznej. Najpierw do wglądu i akceptacji poprzez internetową galerię, docelowo na pendrivie który ode mnie dostaniecie. W przypadku każdego pakietu określam gwarantowaną liczbę plików. Zazwyczaj jednak tych udanych, które wam przekazuję, jest nawet dwa razy więcej. 

 

P A K I E T   MINI  :                      2600 zł
– ceremonia w kościele / urzędzie stanu cywilnego
– przyjęcie weselne – moja obecność do godziny 22:00
– minimum 150 zdjęć (pliki po obróbce cyfrowej)
– personalizowany pendrive ze zdjęciami

______________________________________________________
P A K I E T   STANDARD  :                 
3000 zł

gwarantowana minimalna liczba zdjęć: 250 obrobionych fotografii (to tylko liczba gwarantowana, realnie oddaję nawet 2 x więcej)
– przygotowania + ceremonia w kościele / urzędzie stanu cywilnego + przyjęcie weselne do oczepin włącznie (zazwyczaj tzn. do godz. 1:00)
– zdjęcia oddaję w formie elektronicznej, na pendrive, który para młoda otrzymuje ode mnie
– płatność w trzech ratach: 200 zł zadatku za rezerwację terminu, połowa pozostałej kwoty przelewem do dnia ślubu, druga połowa po akceptacji zdjęć przez
parę młodą (przesyłam internetową galerię do wglądu, bez możliwości pobrania zdjęć

______________________________________________________
P A K I E T   ROZSZERZONY  :                 3400 zł

– przygotowania w domu Panny Młodej
– ceremonia w kościele / urzędzie stanu cywilnego
– przyjęcie weselne – moja obecność do godziny 1:00
– minimum 300 zdjęć (pliki po obróbce cyfrowej)
– personalizowany pendrive ze zdjęciami
– 100 odbitek na papierze fotograficznym, w formacie 15×23 cm
– profesjonalnie przygotowany album

 

* pakiety i ceny dotyczą terminów na lata 2022-2023
* istnieje oczywiście możliwość personalizacji oferty i dostosowania pakietu do Waszych potrzeb i możliwości

sesja plenerowa

Dodatkowe pamiątkowe, zaaranżowane zdjęcia dla Was. Na sesję umawiam się z Wami po ślubie. Odbywa się ona we wspólnie ustalonych miejscach. Tutaj również jestem otwarta na Wasze propozycje i pomysły odnośnie tego jakie zdjęcia chcielibyście mieć – chcę żeby zdjęcia były w WASZYM stylu, pokazywały to jak wyjątkowymi ludźmi jesteście! Możecie też zdać się na mnie i moją kreatywność w temacie wyboru miejsc i kadrów. 

Możemy również umówić się na sesję narzeczeńską przed ślubem. 

Zdjęcia otrzymacie ode mnie w formie elektronicznej, do pobrania przez internetowy dysk.

1 miejsce, 15 zdjęć – 500 zł
2 miejsca, 30 zdjęć – 700 zł

 

galeria

przygotowania:


ślub kościelny: