reportaż ślubny

Mogę być z Wami od przygotowań w domu, przez ceremonię w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, do umówionej godziny na przyjęciu weselnym. Będę niewidocznym (na ile mogę ;)) elementem tła, sfotografuję wszystko co będzie się działo podczas całej uroczystości. Zrobię wszystko co w mojej mocy żeby zrobić jak najlepsze zdjęcia, pokazujące rzeczywiste wydarzenia, a przede wszystkim – EMOCJE. Wasze i innych uczestniczących osób. Bo to właśnie emocje są najważniejszym elementem wspomnień. Odpowiednio wcześniej poproszę Was o przekazanie mi informacji o tym, na czym najbardziej Wam zależy ze zdjęć. Być może przygotowywaliście sami dekorację sali, włożyliście w to ogromną ilość pracy i chcecie mieć koniecznie uwiecznione na zdjęciach wszystkie detale, być może na przyjęciu weselnym są ważni goście którzy nie mogą być pominięci na zdjęciach, a może macie ukochanego zwierzaka który jest ważnym elementem podczas przygotowań w domu. Jestem tu dla Was i moim celem jest zrobienie zdjęć z których będziecie zadowoleni. 

Zdjęcia otrzymacie ode mnie w formie elektronicznej. Najpierw do wglądu i akceptacji poprzez internetową galerię, docelowo na pendrivie który ode mnie dostaniecie. Minimum które oddaje z pełnego reportażu (od przygotowań do oczepin) to 250 zdjęć, ale to tylko ilość gwarantowana. Zazwyczaj tych udanych które wam przekazuję jest nawet dwa razy więcej. 

cena reportażu:
1500 zł
(oferta na lata 2018 – 2019)
1900 zł (oferta na rok 2020) 

 

sesja plenerowa

Dodatkowe pamiątkowe, zaaranżowane zdjęcia dla Was. Na sesję umawiam się z Wami po ślubie. Odbywa się ona we wspólnie ustalonych miejscach. Tutaj również jestem otwarta na Wasze propozycje i pomysły odnośnie tego jakie zdjęcia chcielibyście mieć – chcę żeby zdjęcia były w WASZYM stylu, pokazywały to jak wyjątkowymi ludźmi jesteście! Możecie też zdać się na mnie i moją kreatywność w temacie wyboru miejsc i kadrów. 

Możemy również umówić się na sesję narzeczeńską przed ślubem. 

Zdjęcia otrzymacie ode mnie w formie elektronicznej. Poprzez internetową galerię, docelowo na płytach DVD / innym nośniku. 

cena pleneru: 400 zł